Komplexní servis a údržba

Komplexní servis a údržba

Kompletní řešení pro zimní stadiony, pivovary, masokombináty, mlékárny a průmyslové výrobní závody.

Zajišťujeme komplexní servis a údržbu pro chladící čpavkové technologie, freonová zařízení a strojovny chlazení včetně částí elektro a MaR.

Provádíme servis a opravy instalovaných kompresorů, výměníků tepla, výparníků, vzduchových a odpařovacích kondenzátorů, chladících věží, armatur, uzavíracích a řízených ventilů, čpavkových čerpadel, ledových ploch zimních stadionů atd.

Práce zajišťujeme výhradně vlastními servisními techniky s odbornou znalostí problematiky chladících okruhů a diagnostiky částí elektro. Technici mají dlouhodobé zkušenosti v oboru chlazení, jsou vybaveni pro práce se čpavkem a jsou dislokování po celém území České republiky. Servisní práce zajišťujeme nejen pro čpavkové technologie, ale také freonová zařízení nebo kompresory určené pro přečerpávání plynů (např. LPG).

Pro provedení nabízeného servisu nebo opravy dodáváme potřebný rozsah náhradních dílů z nichž většina je u nás skladem k dispozici.
Dodáváme olejové náplně pro chladící kompresory používající jako chladivo čpavek a to včetně speciálních typů pro kompresory Sabroe.

Chybějící skladové položky jsme pro Vás schopni zajistit ve velice krátké době vzhledem k naší spolupráci přímo s výrobci těchto komponentů.

Kompresory

Servisní prohlídky a opravy chladících pístových a šroubových kompresorů výrobců Sabroe, GEA Grasso, MYCOM, ČKD a Bitzer.

Olejové náplně

Poskytujeme poradenství a dodáváme oleje  Mobil, Petro-Canada, Texaco, Fuchs a Sabroe pro průmyslové kompresory a technologie.

Chladící okruhy

Komplexní servis čpavkové chladící a mrazící strojovny včetně ostatní navazující technologie, komponentů a ledové plochy zimních stadionů.

Deskové výměníky

Servis a údržba deskových výměníků tepla, mechanické a chemické čištění, přetěsnění, řešení netěsných desek, montáže výměníků.

Náhradní díly

Sortiment pro čpavkové chladící technologie: olejové filtry, tlakové převodníky, teplotní čidla, o-kroužky, těsnění, komponenty a elektronika.

Vybavení strojoven

Ústředny a čidla pro detekce úniku čpavku, osobní ochranné prostředky pro práci se čpavkem, nástroje pro údržbu strojoven.

Pohotovostní výjezdy a garance dojezdu techniků

Našim smluvním zákazníkům garantujeme dobu dojezdu servisního technika po celém území České republiky a technickou podporu strojníkům a obsluze zařízení včetně víkendů a svátků.

V případě poruchy nebo poptávky servisu nás kontaktujte.
 

+420 773 264 838
+420 722 986 896